Jak využít Instagram pro
HR a Employer Branding

Oslovte ty pravé kandidáty pro vaši firmu na Instagramu. V tomto praktickém kurzu pro začátečníky se naučíte, jak s Instagramem pracovat tak, abyste na něm dosáhli svých cílů. Celé školení je zaměřeno prakticky, co se naučíte, to si také rovnou vyzkoušíte.

Lenka Šilhánová
4 hodiny praktického obsahu
20 doporučených aplikací
9 praktických cvičení

Budujte zaměstnaneckou značku na Instagramu.
Je to nejrychleji rostoucí sociální sít.

Instagram je jednou z nejrychleji rostoucích sociálních sítí ve světe i u nás v ČR. Pro firmy je skvělým nástrojem jak propagovat svou firemní kulturu a nalákat nové zaměstnance, kteří do ni skvěle zapadnou. Jak ale s Instagramem začít, když s ním zatím neumíte pracovat?

Pomůžu vám se v této aplikaci začít orientovat. Ze školení odejdete s praktickými znalostmi a schopností samostatně pracovat s Instagramem. Zároveň si odnesete tipy na nejrůznější aplikace pro úpravu fotek, vyhledávání hashtagů i plánování příspěvků.

Školením vás provede Lenka Šilhánová, social media konzultantka na volné noze a lektorka SMFA-U, projektu zabývajícím se tréninkem zahraničních herců.

Pro koho je školení určeno?

Co budete potřebovat?

Co vás na školení čeká?

Ukážeme si, jak si založit perfektní profil firmy tak, aby pomohl nalákat potenciální kandidáty, jaké si určit cíle, abyste dosáhli požadovaného úspěchu. Řekneme si, co psát do popisků a jak používat hashtagy na Instagramu. Tipy na jednoduché aplikace, které vylepší vaše fotky a zjednoduší život. Vše si společně prakticky ukážeme a nastavíme krok po kroku. Dozvíte se také, jakým příspěvkům se nejvíce daří. Doporučím Vám, které české i světové firmy a osobnosti sledovat a kde se nechat inspirovat.

Harmonogram školení

Kdo jsem?

Lenka Šilhánová

Lenka Šilhánová

Social media konzultantka věnující se sociálním sítím již 9 let. Lenka začínala jako bloggerka a její blog byl nominován na Shorty Award (internetový ekvivalent Oskarů), Bab.la Top Blogs a její blog zmínil i Huffington Post ve článku The Rise of Female Bloggers. Lenka mimo to učí herce po celém světě pracovat se sociálními sítěmi prostřednictvím SMFA-U. Ve Stario Agency působila od jejího vzniku jako Community Manager, kde se starala o budování brandu agentury, správu sociálních sítí a pořádala Digitální úterý.

TERMÍNY ŠKOLENÍ

sleva 5 % pro 2 účastníky

sleva 10 % pro 3 účastníky

sleva 15 % pro 4 účastníky

Nechcete se dělit s ostatními?
Připravím vám soukromé školení. Napište mi.

+420 725 376 441 skoleni@stario.cz